Kontakt

Kontakt

Ring eller maila gärna, så berättar vi mer.

Adress
Vasagatan 15-17
111 20 Stockholm

Telefon
+46 (0)70 370 63 25

E-post
info@redmanagement.se

Per Linder

Per är Managing partner för RED Management men verkar också som rådgivare, fastighetsutvecklare, projektledare och ombud.

Telefon
070-370 63 25
E-post
per.linder@redmanagement.se
Visitkort
Per Linder.vcf

Magnus Eriksson

Magnus verkar som utredare, fastighetsutvecklare, ombud och projektledare.

Telefon
073-085 88 80
E-post
magnus.eriksson@redmanagement.se
Visitkort
Magnus Eriksson.vcf

Jörgen Rahm

Jörgen verkar som utredare, fastighetsutvecklare, ombud och projektledare.

Telefon
073-663 69 03
E-post
jorgen.rahm@redmanagement.se
Visitkort
Jörgen Rahm.vcf

Bengt Ydenius

Bengt verkar som due diligence ansvarig, utredare, fastighetsutvecklare, ombud och projektledare.

Telefon
070-533 20 28
E-post
bengt.ydenius@redmanagement.se
Visitkort
Bengt Ydenius.vcf

Per Karlsten

Per verkar som utredare, ombud, projektledare och projekteringsledare. Per har behörighet för BAS P/U.

Telefon
070-601 15 76
E-post
per.karlsten@redmanagement.se
Visitkort
Per Karlsten.vcf

Daniel Mellsjö

Daniel verkar som rådgivare, projektledare och ombud i fastighetsutvecklingsprojekt.

Telefon
072-211 74 74
E-post
daniel.mellsjo@redmanagement.se
Visitkort
Daniel Mellsjö.vcf

Fredrik Guldbrandzén

Fredrik arbetar som projektledare.

Telefon
073-371 43 45
E-post
fredrik.guldbrandzen@redmanagement.se
Visitkort
Fredrik Guldbrandzén.vcf

Erik Oldgren

Erik arbetar som fastighetsutvecklare och projektledare för fastighetsprojekt samt även som verksamhetsutvecklare där han hjälper fastighetsbolag att ta fram effektiva processer för verksamhetsstyrning.

Telefon
070 – 377 78 41
E-post
erik.oldgren@redmanagement.se
Visitkort
Erik Oldgren.vcf

Tobias Rasping

Tobias verkar som projektledare, projekteringsledare samt BAS P.

Telefon
073 662 52 12
E-post
tobias.rasping@redmanagement.se
Visitkort
Tobias Rasping.vcf

Harry Rantala

Harry arbetar som projektledare och byggledare.

Telefon
070-378 21 22
E-post
harry.rantala@redmanagement.se
Visitkort
Harry Rantala.vcf

Kenneth Andersson

Kenneth arbetar som projektledare och byggledare.

 

Telefon
070-327 46 21
E-post
kenneth.andersson@redmanagement.se
Visitkort
Kenneth Andersson.vcf

John van Bruggen

John arbetar som Fastighetsutvecklare, Byggherreombud och Projektledare.

Telefon
+46 (0)73-058 52 36
E-post
john.vanBruggen@redmanagement.se
Visitkort
John van Bruggen.vcf

Alexander Tchibaline

Alexander är civilingenjör och verkar som biträdande projektledare och fastighetsutvecklare.

Telefon
+46 (0) 70 756 06 15
E-post
alexander.tchibaline@redmanagement.se
Visitkort
Alexander Tchibaline.vcf

x